Masz pytania? Zadzwoń 886 070 575

Sprawdzenie umowy deweloperskiej

Sprawdzenie umowy deweloperskiej | zadzwoń 886 070 575

zdjęcie do W poniższym artykule wyjaśniamy, jak najlepiej sprawdzić umowę deweloperską.

W artykule podpowiadamy, jak sprawdzić umowę deweloperską.

Umowa deweloperska a pomoc specjalisty

Aby sprawdzić umowę deweloperską, możemy udać się w tym celu do prawnika/adwokata, który przeanalizuje wszelkie niepokojącej klauzule.  Doradzi on nam także, jak postępować, gdy deweloper okaże się nieuczciwy oraz wytłumaczy wszelkie informacje zawarte w umowie deweloperskiej, których do końca nie rozumiemy. Zanim zdecydujemy się na pomoc prawnika, sprawdźmy dokładnie, co oferuje w ramach analizy umowy.

Podstawowe informacje dotyczące przedmiotu umowy
Może być tak, że adwokat/prawnik proponują niską cenę za swoją pracę, która przyciągnie klientów, ale później może okazać się ze ta niska cena wynikała z niezbyt dokładnego sprawdzenia umowy deweloperskiej. Ceny wahają się od 300 zł do nawet 2000 zł. Wielu prawników, którzy oferują sprawdzenie umowy, dodatkowo weryfikują np. prospekt informacyjny czy umowy przedwstępnej na garaż. Sprawdźmy również, jakie prawnik ma doświadczenie oraz jakim dziedzinami prawa się zajmuje. Adwokaci z Umowadeweloperska.com oferują pomoc prawną z dziedziny prawa nieruchomościowego. Dzięki pomocy tych osób, klient, który planuje zakup mieszkania, będzie miał pewność bezpieczeństwa transakcji oraz że nie podpisze umowy niekorzystnej dla niego samego.

 Pomoc prawna – Umowadeweloperska.com

Jesteśmy firmą, która swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą zdobywa zaufanie setek klientów.  Działamy bardzo szybko i możesz otrzymać od nas analizę umowy deweloperskiej w ciągu 24h. Dzięki temu, że prawnicy mają ciągły kontakt z inżynierami, to oprócz eksperckiej wiedzy z zakresu prawa nieruchomościowego posiadają również wiedzę z techniki budowlanej. Klient ma pewność, że dzięki pomocy prawników/adwokatów z Umowadeweloperska.com nie popełni błędu, podpisując umowę z deweloperem. Już od 299 zł sprawdzamy umowy deweloperskiej, ale nie tylko, gdyż w tej cenie również analizujemy prospekt informacyjny, KRS oraz księgi wieczyste. W związku z doświadczeniem i setkami analiz umów, prawnicy wiedzą, jak wyglądają umowy tworzone przez większość deweloperów oraz jakich klauzul możemy się spodziewać. Dodatkowo oprócz rozmów w kancelarii z prawnikami klient może skorzystać z infolinii, aby uzyskać szybką pomoc prawną. Posiadamy również jako jedyni na rynku, aplikację do analizy umów z deweloperem, która pomaga w szybszym przygotowaniu raportu z analizy umowy.

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Chcesz, żeby prawnik sprawdził projekt umowy deweloperskiej? Poproś o kontakt

Chcesz, żeby prawnik sprawdził projekt umowy deweloperskiej? Poproś o kontakt

Regulamin
Polityka Prywatności

© 2021 umowadeweloperska.com