Sprawdzenie umowy deweloperskiej Jelenia Góra, kancelaria prawna Jelenia Góra

Umowa deweloperska prawnik, kancelaria prawna Jelenia Góra

średnia 4.9 z ponad 500 opinii w Google

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

6 powodów, dla których warto przeanalizować umowę podpisywaną z deweloperem

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

BEZPIECZEŃSTWO
_____

Z doświadczenia wiemy, że duża część nabywców mieszkań często jest tak podekscytowana kupnem nowego mieszkania, że nie zwraca uwagi na niepokojące sygnały (np. wysokie kary umowne, deweloper niechcący negocjować żadnych zapisów). Czasami lepszym rozwiązaniem jest odłożyć decyzję o zakupie mieszkania niż podpisywać dokument, który narazi nas na znaczące ryzyko prawne lub finansowe.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
_____

Przeraża Cię lektura kilkudziesięciostronicowego projektu umowy deweloperskiej? Nic dziwnego. W końcu nie każdy ma czas i ochotę zgłębiać szczegółowe zapisy projektu umowy, szczególnie wówczas, gdy pisane są zawiłym "prawniczym" językiem. Właśnie po to korzysta się z usług doświadczonego prawnika, żeby wykonał on analizę za Ciebie i uświadomił ci, czy umowa, którą masz podpisać, jest bezpieczna.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

DOŚWIADCZENIE
_____

Przeanalizowaliśmy setki umów deweloperskich i wiemy, jakie klauzule należą do standardów rynkowych, a jakich należy się obawiać. Wiemy, jakie zapisy da się negocjować z deweloperem oraz jakich argumentów użyć, żeby go przekonać. Dotychczas żaden z naszych klientów nie narzekał, że niepotrzebnie wydał pieniądze na nasze usługi.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

SKUTECZNOŚĆ
_____

Bardzo często nasi klienci "wracają" do nas po kilku dniach lub tygodniach i dziękują nam za pomoc przy podpisywaniu umowy. Okazuje się, że dzięki naszym analizom deweloperzy zmienili niekorzystne klauzule. Bardzo cieszą nas takie opinie, bo dzięki nim wiemy, że nasze usługi prowadzą do konkretnych rezultatów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

RÓWNOWAGA STRON
_____

Podpisując umowę z deweloperem nabywcy, są niejako skazani na nierównowagę sił, bowiem deweloper „dysponuje” swoim zespołem prawników, a umowę podpisujemy u zaprzyjaźnionego z deweloperem notariusza. Nasza firma przywraca równowagę sił przy nabywaniu nieruchomości od dewelopera. Dzięki skorzystaniu z naszych usług będziesz wiedział, że deweloper nie wykorzysta swojej uprzywilejowanej pozycji na Twoją niekorzyść.

Pomagamy naszym klientom w całej Polsce, m.in. w Białymstoku Bydgoszczy, Katowicach i na Śląsku, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście (Gdańsku, Sopocie i Gdyni), Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

ZWIĘZŁOŚĆ
_____

Naszych analiz nie przygotowujemy po to, żeby popisać się wiedzą prawniczą. Chcemy przede wszystkim, żebyś wiedział, czy umowa, którą podpisujesz, jest bezpieczna i jakie jej postanowienia można zmienić, tak żeby lepiej zabezpieczały Twój interes. Nasze analizy przygotowujemy zawsze w zwięzłej i przejrzystej formie, a nie jako "sążniste" opinie prawne.

cena analizy umowy od 299 zł

przeanalizowaliśmy już 1791 umów deweloperskich w 2021

możemy wykonać analizę nawet w 24h

Opinie klientów

__

Zleciłem analizę ksiąg wieczystych. Raport, który otrzymałem w czasie krótszym od zadeklarowanego (wielki plus) spełnił moje oczekiwania. Dowiedziałem się wszystkich niuansów wzajemnych powiązań pomiędzy księgami lokalu, budynku i gruntu i teraz wiem dokładnie jakie pytania zadać spółdzielni i sądowi rejonowemu. Dzięki temu dowiedziałem się o zapisanym w Księdze Wieczystej dożywociu na rzecz ojca poprzedniego właściciela, gdyby nie analiza - kupiłbym mieszkanie, z którego mogłaby korzystać obca osoba.

Robert K.
Warszawa

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły i wyrównać niesprawiedliwe odsetki. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Anna F.
Kraków

Polecam firmę, sprawdzono moja umowę deweloperską wraz z załącznikami z dnia na dzień. Otrzymany raport był dokładny, czytelny i zrozumiały. Wiele się z niego dowiedziałam. Solidna firma. Bardzo polecam!!

Iwona K.
Gdańsk

Nie ma się do czego przyczepić. Zrobiliśmy z nimi analizę umowy rezerwacyjnej i deweloperskiej. Potrafią wszystko wytłumaczyć prostym językiem!

Piotr Z.
Białystok

Kupowałam z chłopakiem mieszkanie od dewelopera. Ich raport zwrócił moją uwagę, że deweloper stosuje sprzeczne z ustawą klauzule deweloperskie. Dzięki pomocy prawników, na szczęście wymogłam od dewelopera, aby dokonał zmian w umowie.

Agnieszka S.
Olsztyn

Jakie są trendy wśród deweloperów?

Zobacz wywiad z Szymonem Pankiem w PNŚ, największej telewizji śniadaniowej w Polsce

Planujesz podpisać umowę deweloperską z deweloperem? W poniższym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób sprawdzić umowę deweloperską w Jeleniej Górze. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej.

Umowa deweloperska prawnik Jelenia Góra

Jeśli mieszkańcy Jeleniej Góry szukają skutecznego i bezpiecznego rozwiązania dotyczącego kwestii związanych z umową deweloperską, skorzystanie z usług prawniczych jest najlepszym wyborem. Nasza kancelaria prawna w Jeleniej Górze świadczy usługi dla nabywców nieruchomości mieszkaniowej. Nasz zespół prawników specjalizuje się w rynku nieruchomości i jest doświadczony w analizie umów deweloperskich. Oferujemy specjalistyczny zakres usług prawnych dla wszystkich, którzy chcą dokładnie przeanalizować treść umowy i sprawdzić, czy zawiera ona niedozwolone klauzule.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej Jelenia Góra

Nasi prawnicy w Jeleniej Górze przeprowadzą dogłębną analizę umowy deweloperskiej, aby potencjalni nabywcy byli w pełni świadomi swojej sytuacji prawnej. W szczególności możemy poprawić niejasne zapisy i skoncentrować się na klauzulach niedozwolonych, które niekorzystnie wpływają na nabywcę. Nasi prawnicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące treści umowy deweloperskiej w Jeleniej Górze i doradzą, co należy zrobić w konkretnej sytuacji. Ponadto, możemy również pomóc w ewentualnej sprawie sądowej między nabywcą a deweloperem.

Kancelaria prawna deweloper Jelenia Góra

Kancelaria prawna deweloper Jelenia Góra jest odpowiednim źródłem wiedzy i wsparcia dla wszystkich osób, które poszukują kompetentnego i niezawodnego doradcy prawnego w zakresie umów deweloperskich. Nasi prawnicy znają ryzyka i problemy związane z inwestowaniem w nieruchomości w Jeleniej Górze i pomogą rozwiązać większość problemów, które mogą się pojawić. Prawnicy oferują konsultacje i porady prawne oraz doradztwo przy zawieraniu umów deweloperskich w Jeleniej Górze. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych prawników, gwarantujemy profesjonalną i kompetentną obsługę naszych nabywców nieruchomości.

Oceń artykuł:

Umowa deweloperska prawnik, kancelaria prawna Jelenia Góra
Średnia 5/5 na podstawie 4 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika przy umowie z deweloperem?

Spotkaj się z nami!
zapewniamy bezpieczeństwo

Zapewniamy
bezpieczeństwo

Zwracamy uwagę na szczczegóły

Zwracamy uwagę
na szczczegóły

Mamy szerokie doświadczenie

Mamy szerokie
doświadczenie


Potrzebujesz odbioru technicznego?

Spotkaj się z nami!


Baza wiedzy

__

Różnice między umową deweloperską a przenoszącą własność Umowa przedwstępna u notariusza - koszty Umowa deweloperska - koszty i opłaty Jak użytkowanie wieczyste wpływa na umowę deweloperską? Co zrobić, gdy deweloper odwleka podpisanie aktu notarialnego Jak zrezygnować z podpisanej umowy deweloperskiej Umowa przedwstępna kupna-sprzedaży mieszkania a umowa warunkowa Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości ze spłatą hipoteki Zawarcie umowy przedwstępnej kupna mieszkania a wydanie lokalu Podpisanie umowy przedwstępnej sprzedaży mieszkania a kilka właścicieli Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania - dokumenty Garaż - jakie opłaty notarialne Wzór umowy rezerwacyjnej od dewelopera Odstąpienie od umowy rezerwacyjnej Umowa deweloperska odsetki i kary umowne Umowa deweloperska prawnik. Sprawdzenie i analiza umowy deweloperskiej przez ogólnopolską kancelarię. Koszty notarialne na zakup mieszkania od dewelopera Zmiana stanu cywilnego po zawarciu umowy deweloperskiej Kupno mieszkania a urząd skarbowy Nieważność umowy przedwstępnej Notariusz - płatność gotówką Akt notarialny, czy pieniądze - co pierwsze Piwnica a powierzchnia użytkowa mieszkania Ile kosztuje przeniesienie własności nieruchomości Nieuczciwy deweloper - jak go sprawdzić? Kredyt czy umowa deweloperska, co jest najpierw? Umowa deweloperska prawnik Sprawdzenie umowy deweloperskiej Chorzów, kancelaria prawna Chorzów Sprawdzenie umowy deweloperskiej Kalisz, kancelaria prawna Kalisz Sprawdzenie umowy deweloperskiej Grudziądz, kancelaria prawna Grudziądz Sprawdzenie umowy deweloperskiej Jaworzno, kancelaria prawna Jaworzno Sprawdzenie umowy deweloperskiej Słupsk, kancelaria prawna Słupsk Sprawdzenie umowy deweloperskiej Jastrzębie-Zdrój, kancelaria prawna Jastrzębie-Zdrój Sprawdzenie umowy deweloperskiej Jelenia Góra, kancelaria prawna Jelenia Góra Sprawdzenie umowy deweloperskiej Mysłowice, kancelaria prawna Mysłowice Sprawdzenie umowy deweloperskiej Piła, kancelaria prawna Piła Sprawdzenie umowy deweloperskiej Konin, kancelaria prawna Konin Sprawdzenie umowy deweloperskiej Piotrków Trybunalski, kancelaria prawna Piotrków Trybunalski Umowa deweloperska kancelaria prawna Warszawa | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Wrocław | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Gdańsk | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Białystok | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Bydgoszcz | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Katowice | 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Opole| 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Gorzów Wielkopolski| 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Gdynia| 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Sosnowiec| 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Radom| 886 070 575 Umowa deweloperska kancelaria prawna Gliwice| 886 070 575
umowa deweloperska warszawa prawnik

Kontakt

ikona telefon

Zadzwoń do nas
886 070 575